👀 Poznaj Atrakcje w Okolicy 🌲 🏘 🌳 🏰 🚢 🍖 Dworek Aleksandrówka

Wypoczynek pośród natury

Sala weselna, imprezy i udana zabawa

Dworek Alensakdrówka to nie tylko przestronna sala weselna oraz doskonałe miejsce na tradycyjne polskie wesele i udane imprezy rodzinne, podczas których serwujemy pyszną regionalną kuchnię.

To także bliskość przyrody na ponad 20 000 m2 zieleni – dom weselny oraz sala bankietowa usytuowane pośród lasów, łąk i przepięknego ogrodu z oryginalnymi zabudowaniami tradycyjnego polskiego majątku ziemiańskiego.

To wymarzone miejsce na spacery w sąsiedztwie historii po naszym skansenie. I wiele dodatkowych atrakcji – jak choćby ekologiczny domek na drzewie i ogród.

200+
Zorganizowanych wesel i przyjęć
130+
Miejsc na sali bankietowej
25+
Miejsc noclegowych
600 m2
Powierzchni budynku
Stylowy wystrój
i modne dekoracje
Zabawy i atrakcje
na świeżym powietrzu
Cisza, spokój i piękno
natury w otoczeniu lasu
Autorska kuchnia oraz
regionalne bioprodukty

Atrakcje w okolicy Dworka Aleksandrówka

W tej niesamowitej przestrzeni możesz oddać się dobrej zabawie oraz wybrać się na zwiedzanie w sąsiedztwie historii, na przykład do XI-wiecznego gotyckiego zamku w Liwie oraz Muzeum Architektury Drewnianej Regionu Siedleckiego w Nowej Suchej.

Dom Pracy Twórczej Reymontówka

Reymontówka została zakupiona przez rodzinę Reymontów za część pieniędzy pochodzących z Nagrody Nobla, którą Władysław Reymont otrzymał za powieść „Chłopi”. W powietrzu unosi się tutaj twórczy klimat. Poza zabytkowym dworem na terenie Reymontówki znajduje się także niewielki skansen z drewnianymi rzeźbami, park z oczkiem wodnym, stadnina koni, a także kort tenisowy i basen dla dzieci. Czytaj dalej...

Miejsce to słynie z organizowania różnego rodzaju imprez kulturalnych m.in.:
- wernisaży i wystaw prac malarskich,
- koncertów muzycznych,
- pokazów tanecznych,
- wydarzeń i imprez plenerowych.

placeholder
Skopiowano do schowka